Італія інвестує 2,3 млрд євро в реконструкцію колії на Сицилії

Італійський державний оператор інфраструктури FS оголосив тендер щодо реконструкції колії на Сицилії. Мова йде про лінію Мессіна – Катанія. Про це повідомляє railjournal.com.

Сам тендер складається з двох лотів. Перший вартістю 672 млн євро передбачає модернізацію ділянки лінії Фіумефреддо – Таорміна – Летоянні. Другий (вартість 1,1 млрд євро) модернізує ділянку від Летоянні до Джампіл’єрі.

FS вважає ці проекти найскладнішими з усього проекту оновлення магістралі Мессіни – Катанії, адже вони передбачають будівництво 42 км подвійної колії, 37 км з яких буде проходити під землею.

Саме ці роботи завершать подвоєння колії ділянки лінії Мессіна – Катанія та скоротять поточний час поїздки на 30 хвилин. Після завершення реконструкції дозволена швидкість поїздів на лінії збільшиться до 200 км / год.

Загалом FS інвестує в реконструкцію магістралі 2,3 млрд євро, що є частиною реалізації плану організації швидкого сполучення Палермо – Мессіна – Катанія.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) спрчмує 2 млрд євро на підтримку будівництва високошвидкісної лінії Неаполь — Барі.

Довжина майбутньої магістралі на півдні Італії становитиме 146,6 км. Загальна вартість будівництва оцінюється у 6,2 млрд євро. Завершитись воно має у 2027 році.