У РФ презентували швидкісну фітингову платформу

Холдинг «Сінара — Транспортні машини» представив фітингову платформу для перевезення контейнерів з експлуатаційною швидкістю 140 км/год. Про це пише railinsider із посиланням на «РЖД-Партнер».

У конструкції нової 80-футової, швидкісної, шестивісної фітингової платформи використовується інноваційний тривісний візок. Це і ще низка конструкційних переваг дають їй змогу бути більш вантажопідйомною при меншому навантаженні на інфраструктуру — 20 тонн на вісь, таким чином на ній можна буде перевозити два 40-футові контейнери.

Виготовляти новий вид рухомого складу буде Калузький завод «Ремпутьмаш».

Планується, що такі платформи використовуватимуть для транспортування вантажів на напрямку Далекий Схід — Європейська частина Росії, для транзиту Китай — Європа під час перевезення делікатних вантажів з високою доданою вартістю зі швидкістю, порівнянною з рухом пасажирських поїздів. За попередніми даними, транспортування контейнерів на таких платформах із Китаю до Європи триватиме лише сім діб.

Дослідні зразки до кінця року проходитимуть різноманітні випробування: на швидкості від 120 до 140 км/год, а також під навантаженням.

Як повідомлялося раніше, Іллічівський судноремонтний завод виготовить платформи вагонів для ММК.