Stadler побудує 59 поїздів для Renfe

Renfe – іспанський національний залізничний оператор підписав контракт зі швейцарською компанією Stadler на поставку 59 електропоїздів підвищеної місткості для системи приміських перевезень Cercanías, яка обслуговує найбільші мегаполіси країни.

Згідно з контрактом вартістю 998 млн євро Stadler побудує для Renfe 24 поїзда довжиною 100 м і 35 поїздів довжиною 200 м. Збирати цей рухомий склад будуть на заводі Stadler в Валенсії, що дозволить створити в регіоні 500 нових робочих місць. Stadler зобов’язується також обслуговувати поїзда і поставляти запасні частини для них протягом 15 років.

Новий рухомий склад прийде на зміну застарілим поїздам Civia споруди компанії CAF. Кожен з 100-метрових поїздів розрахований на перевезення 900 чол. (на 20% більше, ніж в Civia). Прискоренню посадки і висадки пасажирів на станціях будуть сприяти не менше 10 дверей з кожного боку поїзда і просторі зони перед ними. Потяги спроектують в розрахунку на перевезення пасажирів з обмеженою мобільністю і з місцями для розміщення інвалідних колясок та велосипедів.