Syslogic: бортовий комп’ютер на основі нового модуля NVIDIA

Швейцарська компанія Syslogic представила компактний бортовий комп’ютер RSL A3, спеціально розроблений для залізничного рухомого складу і заснований на новітньому високопродуктивному обчислювальному модулі Jetson AGX Xavier Industrial компанії NVIDIA. Очікується, що він знайде застосування при створенні автономних пристроїв штучного інтелекту (відеоаналітика, машинний зір, безпілотне управління і т. п.), які працюють в суворих умовах навколишнього середовища, які характерні для залізниць.

Модуль Jetson AGX Xavier Industrial розрахований на промислове застосування і здатний працювати в діапазоні температур від -40 до +85 ° С, на функціонування при навантаженнях до 50g і в умовах вібрацій з амплітудою 5g в діапазоні частот від 10 до 1000 Гц. Продуктивність модуля на операціях, пов’язаних з штучним інтелектом, досягає 30 TOPS.

Побудований на базі цього модуля комп’ютер RSL A3 має міцну конструкцію, сертифікований за стандартами EN50155, EN45545-2 HL3, EN61373 і має встановлену середу розробки компанії NVIDIA.