Австрія нарощує парк нічних поїздів

Федеральні залізниці Австрії (ÖBB) замовили у компанії Siemens Mobility ще 20 семивагонних складів для формування нічних поїздів Nightjet на локомотивній тязі. До 2025 року чисельність парку цих поїздів з вагонів на основі технологічної платформи нового покоління Viaggio Next Level досягне 33 од.

Новий контракт є частиною рамкової угоди про постачання денних і нічних поїздів, яке ÖBB і Siemens Mobility підписали в 2018 р. Перші 13 нічних поїздів Viaggio Next Level вже будують на підприємстві Siemens Mobility у Відні. Їх почнуть передавати ÖBB в грудні 2022 р.

ÖBB лідирує в Європі в області нічних перевезень. Додаткові 20 нічних поїздів планують використовувати на маршрутах, які з’єднають Відень та Інсбрук з Гамбургом і Амстердамом, Відень з Цюріхом (через Брегенц), Грац з Цюріхом і Цюріх з Гамбургом і Амстердамом.

У семивагонних складах два вагона мають місця для сидіння, три вагони – спальні місця, в тому числі капсульного типу, ще два вагона – спальні місця підвищеного класу, в тому числі класу «люкс». У поїздах нового покоління повністю переглянутий дизайн інтер’єрів.