Vossloh поставить стрілочні переводи до Норвегії

Компанія Vossloh уклала рамковий контракт на поставку для норвезького оператора інфраструктури Bane NOR через свою дочірню компанію в Швеції Vossloh Nordic Switch Systems стрілочних переводів і глухих перетинів.

Поставки передбачено розпочати вже у нинішньому році. Bane NOR відповідає за експлуатацію мережі загальною протяжністю приблизно 4200 км.

Контракт, вартість якого перевищує 80 млн євро, розрахований на два роки з можливістю подовження ще на шість років. Крім поставок серійної продукції, контракт передбачає розробку стрілочних переводів нової серії для ліній із великоваговим рухом. Стрілочні переводи будуть доставляти із заводу Vossloh у Швеції в зібраному вигляді на спеціальних платформах, що нахиляються при розвантаженні. Передбачена також поставка широкої номенклатури запасних частин для експлуатованих у Норвегії стрілочних переводів і перетинів.

У межах програми модернізації та розширення мережі Bane NOR реалізує дев’ять великих проєктів. До них входять будівництво нових ліній, укладання додаткових колій, а також модернізація наявних дільниць для задоволення зростаючого попиту і стимулювання переведення перевезень на залізницю з інших видів транспорту.