На Південній залізниці пройшли урочистості до Дня незалежності України

Сьогодні, 20 серпня, в управлінні регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» директор виконавчий регіональної філії Микола Уманець вітальною промовою відкрив урочистості, присвячені 30-й річниці незалежності України.

З нагоди Дня незалежності України до нагород – галузевих і дорожніх– представлено найкращих працівників регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця»: керівників підрозділів, електромеханіків, машиністів, слюсарів, бригадирів, шляхових майстрів, диспетчерів та ін.

«Ми вітаємо всіх, хто приєднується до великої спільної справи – розбудови нової європейської держави. Адже від кожного з нас залежить, якою бути Україні. Залізничники Південної магістралі, виконуючи найвідповідальніші завдання, завжди є прикладом згуртованості і сумлінності у роботі, мужності та відваги. Усі досягнення Південної залізниці – гідний подарунок країні і всім громадянам до свят!», – зазначив на урочистостях директор виконавчий регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Микола Уманець.