Південна залізниця застерігає: крадіжки та пошкодження залізничного майна становлять серйозну загрозу для безпеки руху поїздів

За 7 місяців 2021 року підрозділами служби воєнізованої охорони регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» попереджено 10 крадіжок матеріальних цінностей філії на суму майже 27 тис грн. За підозрою у скоєнні крадіжок затримано та передано до правоохоронних органів 17 громадян.

Крім того, за 7 місяців 2021 року під час проведення оперативно–профілактичних заходів за порушення Правил безпеки громадян на залізничному транспорті України, зокрема, ходіння коліями в невизначених місцях та незаконний проїзд у вантажному потязі, працівники служби воєнізованої охорони затримали 312 осіб. Загалом 245 правопорушників притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу на суму 8,3 тис. грн., 67 чоловік попереджено.

Щоб попередити розкрадання залізничного майна та вантажів, працівники воєнізованої охорони регіональної філії оперативно реагують на випадки несанкціонованих втручань у роботу залізничного транспорту, визначають і патрулюють найбільш криміногенні ділянки, станції та перегони, супроводжують вантажі тощо. За вказаний період стрільцями воєнізованої охорони супроводжено 84970 вагонів із номенклатурними вантажами у складі 11298 поїздів.