Alstom не вдалося вчасно виконати зобов’язання перед Єврокомісією

Влітку 2020 р. Єврокомісія погодила злиття компаній Alstom і Bombardier Transportation за умови продажу частини бізнесів цих компаній до 31 липня 2021 р., зокрема, Alstom, яка в січні 2021 р. завершила поглинання Bombardier Transportation, взяла на себе зобов’язання продати підприємство в Рейшсоффене на півночі Франції, де збирають поїзда Coradia Polyvalent, і ту частину підприємства в Хеннігсдорфі, яка займається виробництвом регіональних електропоїздів Talent 3.

Як повідомляють Business Insider і інші європейські видання, Alstom поки не вдається остаточно домовитися про продаж бізнесів в Хеннігсдорфі і Рейшсоффене з покупцем – чеською компанією Škoda Transportation.

Це означає, що теоретично Єврокомісія може скасувати угоду між Alstom і Bombardier про продаж Bombardier Transportation, хоча до цих пір подібні рішення Єврокомісія жодного разу не приймала. За даними джерел Business Insider, Єврокомісія піде назустріч Alstom, якщо в досить короткий термін французька компанія виконає взяті на себе зобов’язання.