Стихійній торгівлі поблизу залізничних колій – ні!

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» звертається до керівництва Київської міської державної адміністрації та правоохоронних органів з вимогою припинити стихійну торгівлю поблизу зупиночної платформи «Зеніт», що є грубим порушенням правил безпеки на залізничному транспорті.

Несанкціонований ринок в Оболонському районі столиці зазвичай працює у вихідні дні, причому свій товар торгівці розміщують прямо на залізничних коліях. Це загрожує життю продавців і покупців, безпеці залізничного руху, а також є стресовим випробуванням для локомотивних бригад, які змушені долати цю ділянку на мінімальній швидкості, застосовувати екстрене гальмування, щоб уникнути наїзду на людей.

На жаль, попри численні звернення у правоохоронні органи та до місцевої влади, залізничники не отримали підтримки у вирішенні цієї проблеми і змушені покладатися на власні сили.

Днями працівники воєнізованої охорони магістралі провели рейд на стихійному ринку. На роз’яснення можливої загрози та вимогу перенести торгові ряди подалі від колій окремі громадяни реагували грубо та агресивно, однак підкорилися. А повідомлення у правоохоронні органи про несанкціоновану та небезпечну торгівлю на коліях знову залишилося без реагування.

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» звертається до керівництва Київської міської державної адміністрації, місцевих органів Національної поліції з вимогою навести лад поблизу зупиночної платформи «Зеніт», щоб залізничники могли спокійно і безпечно виконувати свою роботу.

Не варто чекати біди, щоб узятися за вирішення проблеми!