Одне з найстаріших транспортних підприємств України – Козятинське локомотивне депо відзначило свій 150-літній ювілей.

Депо було засноване 1871 року з введенням в експлуатацію залізничної гілки Козятин – Одеса.

Підприємство є базовим локомотивним депо регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця», яке забезпечує належне утримання, своєчасне технічне обслуговування та якісний ремонт електровозів, магістральних і маневрових тепловозів різних серій.

Козятинське локомотивне депо – це також одна з найпотужніших ремонтних баз у мережі Укрзалізниці, оснащена сучасним технологічним обладнанням. Підприємство активно співпрацює з профільними науково-дослідними установами, знаходиться у постійному пошукові інновацій та резервів. Зокрема, для стабільної роботи деповчани освоїли виготовлення власними силами більш як тисячі найменувань запчастин і деталей.

Трудовий колектив депо-ювіляра привітав заступник директора виконавчого регіональної філії з рухомого складу Олексій Лоза. Від керівництва залізниці Олексій Петрович висловив щиру вдячність трудівникам, насамперед ветеранам, які є найбільшою цінністю Козятинського локомотивного, успішно забезпечують виконання основного завдання залізниці – безперебійно та безпечно перевозити пасажирів і вантажі, підтримують зусилля керівництва галузі та регіональної філії стабілізувати ситуацію й забезпечити подальший розвиток компанії.

«Бажаю усім міцного здоров’я, добробуту в родинах і трудових колективах, мирного неба над головою, віри у свої сили й можливості, успішних змін у залізничній галузі, які повернуть престиж залізничним професіям, той добробут, якого гідна ваша праця», – зазначив Олексій Лоза.

З нагоди 150-річчя Козятинського локомотивного кращих працівників заохочено відзнаками Столичної магістралі, почесними грамотами та цінними подарунками.

Привітання колективу з ювілеєм супроводжувалось святковим концертом.