На залізничних переїздах та коліях Південно-Західної залізниці у листопаді сталося три дорожньо-транспортні пригоди

Впродовж листопада на залізничних переїздах та коліях регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» сталося три дорожньо-транспортні пригоди. У всіх випадках, незважаючи на забороняючі сигнали світлової та звукової сигналізації, водії автомобілів розпочинали рух через колії. Внаслідок зіткнень пошкоджені різні частини кузовів автомобілів. Травмованих немає.

З початку 2021 року сталося 24 дорожньо-транспортних пригод, травмовано 6 осіб, 3 загинули.

Під час розслідувань було встановлено, що в усіх випадках винуватцями ДТП були водії автомобілів, які порушили правила дорожнього руху. Нехтуючи елементарними вимогами безпеки, водії наражали на небезпеку не лише себе, а й ставили під загрозу життя пасажирів.

Вкотре наголошуємо, що залізничні переїзди є об’єктами підвищеної небезпеки. Проїзд через залізницю вимагає від водія максимальної уваги і суворого дотримання правил дорожнього руху.

Залізничники звертаються до водіїв з проханням не ставити під загрозу своє життя, своїх пасажирів, людей, що знаходяться в пасажирських поїздах та поблизу залізничного переїзду. Від вас залежить добробут рідних та близьких. Будьте пильними та обережними!