На вокзалі у Мюнхені вибухнула бомба часів Другої світової

На вокзалі у Мюнхені (Німеччина) вибухнула величезна бомба, що збереглася з часів Другої світової війни. Четверо осіб поранено. Про це пише Rail.insider із посиланням на znaj.ua

Вибух стався, коли виконували будівельні роботи на станції Доннерсбергербрюке. На місце події терміново прибули екстрені служби, поліція та два гелікоптери.

Поліція Мюнхена та Німецька залізниця (Deutsche Bahn) підтвердили, що вибух спровокувала повітряна бомба часів Другої світової війни.

Міністр внутрішніх справ Йоахім Херрманн повідомив: «Під час буріння була підірвана авіабомба вагою 250 кг часів Другої світової війни. Уламки розлетілися на сотні метрів».

Представник поліції Мюнхена сказав: «Зараз немає ніяких підстав думати, що це кримінальний злочин. За попередніми даними, четверо осіб отримали сильні поранення, а станція була тимчасово перекрита. За межами безпосередньої близькості небезпеки немає».

Через вибух рух поїздів до головного вокзалу і назад було призупинено на деякий час, але Deutsche Bahn повідомила, що сполучення поступово відновлюється.