У Китаї ввели в експлуатацію дві високошвидкісні залізничні лінії

Дві високошвидкісні залізниці ввели в експлуатацію у Китаї. Про це пише Rail.insider із посиланням на «Сіньхуа».

Дільниця Муданьцзян—Цзямуси, що є частиною високошвидкісної залізниці Шеньян—Цзямуси на північному сході Китаю, стала найсхіднішою високошвидкісною залізницею в країні.

Високошвидкісна залізнична лінія Муданьцзян—Цзямуси містить 173 нові мости і 34 тунелі. Проєктна швидкість руху поїздів нею становить 250 км/год, що скорочує час у дорозі між двома містами до 2 годин 10 хвилин.

Ця залізниця цікава тим, що все обладнання для неї виготовлене з морозостійких матеріалів. Щодня нею курсуватиме 18 пар поїздів, які можуть працювати при температурі від –30 до –40 градусів за Цельсієм, «долаючи сніг та кригу».

Інша високошвидкісна залізнична лінія, що зв’язує міста Чжанцзяцзе, Цзішоу та Хуайхуа у провінції Хунань (Центральний Китай), має загальну довжину 245 км.

На ній встановлено 7 станцій, одна з яких розташована у стародавньому містечку Фенхуан (Фенікс) — туристичному курорті Китаю. Також ця лінія з’єднує Чжанцзяцзе, відоме туристичне місто, де розташована ландшафтна зона Уліньюань, внесена до Реєстру світової природної спадщини ЮНЕСКО, та інші мальовничі райони. Проєктна швидкість руху новою магістраллю становить 350 км/год.