Новий смарт-контейнер здійснив тестову поїздку

Транспортна компанія Far East Land Bridge (FELB) у співпраці з європейським постачальником технологій PEOPLE протестувала нещодавно розроблений інтелектуальний контейнер 2.0 та завершила тестову поїздку.

Подорож між Сучжоу (Китай) та Дуйсбургом (Німеччина) ознаменувала вихід на транспортний ринок Black Technology Smart Container 2.0. Контейнер 2.0 був розроблений компанією PEOPLE, яка характеризує його як «найекологічніший і найрозумніший».

Особливість новації полягає в тому, що завдяки заміні традиційної деревини придатним для вторинної переробки матеріалом контейнер 2.0 на 250 кг легший за звичайний. Це означає, що він може перевозити важчі вантажі за тих же умов.

«Відповідно до поточного глобального контейнерного потоку ми зможемо перевозити 42 млн т вантажів на рік без будь-яких додаткових витрат та викидів вуглекислого газу», — спрогнозував старший директор та співзасновник PEOPLE Сотиріос Пточос. До того як заснувати PEOPLE, Пточос працював пілотом.

«Під час виробництва літаків розробники намагаються максимально знизити вагу. Легше — значить ефективніше. Тому ми поширили цю технологію на сушу та море, а також на галузь контейнерних перевезень. Завдяки незначним змінам ми можемо досягти проривів та масштабних вигод», — пояснив посадовець.

За словами експертів, окрім ваги, контейнер 2.0 за своїми характеристиками нічим не відрізняється від звичайних. Його можна використовувати на всіх видах транспорту. Також можливість під’єднання контейнера 2.0 підтримується інтелектуальною технологією. Він має обладнання для відстеження, яке може оновлювати динаміку контейнера в режимі реального часу.

У 2021 році компанія PEOPLE запустила 400 контейнерів 2.0. «Наша рекламна кампанія ще не розпочалась офіційно, але багато компаній уже виявили інтерес. Найбільша проблема зараз — це постачання контейнерів. Ми спілкуємося з великими заводами-виробниками та сподіваємося, що зможемо поставити 2 млн за 5 років», — сказав старший директор компанії.