Deutsche Bahn шукає електромонтерів контактної мережі в Україні

Німецька залізниця розмістила на своєму інтернет-ресурсі у розділі Jobs Ukraine вакансію електромонтера контактної мережі.

«Спеціалісти з будівництва та обслуговування систем залізничної інфраструктури DB в пошуку електромонтерів контактної мережі для різноманітних проєктів по всій Німеччині», — зазначається в оголошенні.

Обіцяють офіційне працевлаштування, конкурентну зарплату, підтримку під час оформлення робочої візи, визнання документів та при переїзді, допомогу з пошуком житла, реєстрацією у Німеччині. Також мають забезпечити житлом під час кваліфікаційного періоду, підписати безстроковий трудовий договір. На майбутніх працівників чекають 39-годинний робочий тиждень і 30 днів відпустки на рік, професійний розвиток та сучасні умови праці.

Серед вимог до претендентів:

  • професійно-технічна або неповна вища освіта;
  • досвід роботи електромонтером контактної мережі 4, 5 або 6 розряду не менше 1 року,
  • навички роботи на висоті та з електричною напругою до 15 кВ;
  • готовність навчатися та бажання підвищувати кваліфікацію у закладах професійного розвитку персоналу компанії Deutsche Bahn;
  • водійське посвідчення категорії B.

«Знання німецької мови буде перевагою», — акцентується в оголошенні.

Аби запропонувати свою кандидатуру, достатньо тут же заповнити українською мовою форму з простими запитаннями. Також можна завантажити резюме і документи про освіту.

Нагадаємо, що у липні компанія Deutsche Bahn уже запрошувала українських фахівців.