Alstom поставить 16 потягів для концесійної лінії у Франції

Alstom поставить оператору громадського транспорту Transdev 16 восьмивагонних поїздів для лінії Марсель—Тулон—Ніцца, на якій вони  працюватимуть з 2025 року.

Замовлення вартістю приблизно 250 млн євро також містить підтримку технічного обслуговування поїздів на 10-річний період. Поставка розпочнеться наприкінці 2024 року.

«Ми пишаємося тим, що беремо участь у реалізації першої концесії французької регіональної лінії з Transdev. Ми пропонуємо перевірений, комфортний поїзд, здатний рухатися зі швидкістю 200 км/год», — наголосив директор з продажу Alstom у Франції Олів’є Делекруа.

Виробник рухомого складу поставить поїзди Omneo Premium. У цих потягах є зона харчування (з пропозицією закусок), 12 місць для велосипедів, двері для відокремлення зон першого класу, інноваційні системи відеоспостереження, підрахунку пасажирів та зв’язку 4G.

Нові потяги з 8 вагонами мають довжину 110 м і вміщатимуть до 352 пасажирів (додатково 66 відкидних сидінь для коротких поїздок). Ця висока місткість досягається чергуванням одноповерхових і двоповерхових вагонів.

Передбачені панорамні вікна, кондиціонери, Wi-Fi, електричні та USB-розетки.

В рамках 10-річного контракту служби компанії Alstom у Франції забезпечать технічне обслуговування, постачатимуть запасні частини та ремонтуватимуть основні компоненти потягів (візки, двигуни, пантографи тощо).