На Південно-Західній залізниці затримали розкрадача-рецидивіста

37-річного злодія на «гарячому» спіймали стрільці воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» спільно з оперативниками Управління карного розшуку ГУ Нацполіції у Вінницькій області. Сталося це 17 грудня на залізничних коліях поблизу с. Степанівка.

Затриманий виявився раніше судимим іноземним громадянином Республіки Молдова. Він також перебуває в розшуку за підозрою у вчиненні майнових злочинів на території України.

Лише на Вінниччині зловмисник скоїв майже 60 крадіжок на залізничних об’єктах на суму понад 500 тис. грн. Зазвичай його цікавили релейні котушки і трансформатори – металовмісні елементи пристроїв СЦБ, які використовуються для забезпечення безпеки і регулювання руху поїздів.

Саме релейні котушки та інструмент для їх демонтажу було вилучено в розкрадача під час затримання за чергову спробу розобладнання залізничної інфраструктури.

Злодію оголошено про підозру за ч. 1 ст. 277 (пошкодження шляхів сполучення і транспортних засобів) та ч. 3 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. За такі злочини передбачено до 6 років позбавлення волі. Наразі затриманий утримується під вартою.

Керівництво регіональної філії «Південно-Західна залізниця» вдячне правоохоронцям Вінниччини за успішну співпрацю щодо протидії злочинцям, що своїми діями створюють загрозу стабільним та безпечним перевезенням пасажирів та вантажів.