Stadler придбав у німецького виробника обладнання СЦБ

Швейцарський виробник рухомого складу Stadler придбав німецьку групу компаній BBR Verkehrstechnik GmbH (BBR).

Із 1 січня 2022 року швейцарська компанія об’єднає 7 філій у Швейцарії та Німеччині в один підрозділ, де зосередить свої продукти у галузі пристроїв сигналізації, централізації та блокування (СЦБ).

У листопаді Stadler вже придбав швейцарську компанію Bär Bahnsicherung AG, що працює у тій же сфері. І якщо раніше Stadler концентрував свою діяльність у галузі систем сигналізації на бортовому обладнанні рухомого складу, то з поглинанням Bär Bahnsicherung виробник вийшов і на швейцарський ринок блокувальних пристроїв. З придбанням міжнародної компанії BBR Stadler зможе розпочати просування на глобальному ринку цифровізації залізничної інфраструктури.

Голова ради директорів та в. о. генерального директора групи Stadler Петер Шпулер розповів про те, що компанія з 2016 року послідовно нарощує діяльність у галузі систем сигналізації, щоб забезпечити власну незалежність. «Ми дуже раді отримати для Stadler ноу-хау у цій сфері та досвідчених фахівців, прийнявши до команди BBR. Злиття двох наших компаній створює відмінну основу для пропозиції клієнтам інноваційних рішень у галузі СЦБ з одних рук — як транспортних засобів, так інфраструктури. Продукція BBR приваблює клієнтів у всьому світі — особливо у сфері міської мобільності. Ми переконані, що разом ми зможемо відіграти вирішальну роль у формуванні цифровізації залізничної галузі як лідери інновацій», — зазначив він.

BBR протягом понад 30 років є одним із провідних постачальників рішень у галузі безпеки на залізницях. Технології СЦБ компанії успішно використовують залізничні оператори не лише в Німеччині, Австрії та Швейцарії, а й в інших країнах Західної і Північної Європи, а також Азії та США Також до новацій BBR входить бортове обладнання для виробників рухомого складу і розробки в галузі захисту поїздів та модернізації компонентів.