Південно-Західна залізниця завершила реконструкцію ділянки Васильків – Васильків-2

Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» завершила електрифікацію та модернізацію 11-кілометрової ділянки Васильків – Васильків-2 у ході реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво», що дозволило запустити прямі поїзди з м. Васильків до столиці України – Києва.

У ході реконструкції ділянки Васильків — Васильків-2 залізничники встановили 258 опор та електрифікували 11 км колій, модернізували 4 залізничні переїзди, капітально відремонтували понад 10 км колій, уклали майже 9 км плітей безстикової колії, розчистили смугу відведення від дерев та іншої рослинності.

Було впроваджено сучасну мікропроцесорну систему стрілок та сигналів, а також побудовано нову пасажирську платформу в м. Васильків. Цю платформу обладнали системами звукового оповіщення пасажирів і відеоспостереження та інформаційними табло.

Відсьогодні всі приміські поїзди столичного напряму прибуватимуть безпосередньо в центр м. Васильків, а не на розташовану за 10 км від міста ст. Васильків-1. Це дозволить містянам економити кошти та час на поїздки.

Загалом між Києвом та ст.Васильків-2 щодня курсуватиме 18 приміських електропоїздів, які доїжджатимуть до столиці всього за 37 хвилин, жителі Василькова оцінять ту комфортну і швидку альтернативу автомобільному транспорту, яку для них створили залізничники.

Зазначений маршрут є частиною проєкту Kyiv City Express. Очікується, що в будні пасажиропотік на ньому становитиме 5–7 тисяч пасажирів щодоби.