Білоруська залізниця не буде підіймати тарифи на вантажні перевезення у 2021 році

Наступного року Білоруська залізниця збереже тарифну політику на рівні 2020-го року. Про це повідомляється  на офіційному сайті компанії.

“З метою збереження обсягів транзитних перевезень, залучення нових вантажопотоків прийнято рішення зберегти на 2021 рік базовий рівень тарифів Тарифної політики залізниць держав-учасниць СНД на перевезення вантажів у міжнародному сполученні на транзитні перевезення вантажів у вагонах і контейнерах по території Республіки Білорусь”, – йдеться в повідомленні.

В компанії також відзначили, що намагаються проводити стабільну тарифну політику з забезпеченням балансу інтересів перевізника і користувача її послуг.

В Україні ж наразі працюють над новими тарифами на вантажні перевезення. Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак висловив сподвання, що вантажовідправники позитивно оцінять нову формулу, яка враховуватиме тариф за тонну на кілометр із застосуванням коефіцієнтів, що базуються на обсягах перевезень.

Нагадаємо, раніше МІУ оприлюднило  проєкт наказу щодо нового порядку заборони експлуатації вантажних вагонів. В той же час  ЦТЛ оголосив  про зниження ставок за використання піввагонів, зерновозів та критих вагонів.