Укрзалізниця в ІІІ кварталі 2020 року на 3,4 % збільшила обсяги перевезення вантажів

За липень-вересень цього року Укрзалізниця поступово збільшує обсяги перевезення вантажів у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Зокрема, на 11,3 % зросли обсяги перевезень у внутрішньому сполученні  та на 1,8 % — у експортному. 

 Загалом за вказаний період Укрзалізниця перевезла майже 80 млн тонн вантажів, що більше аналогічного періоду на 2,7 млн тонн. Наразі збільшилися перевезення мінбудматеріалів, брухту чорних металів, цементу,  залізної та марганцевої руд.

В Укрзалізниці зазначають, що збільшення обсягів вантажів – це результат не лише пожвавлення вітчизняної та світової економіки, які призупинилися через пандемію коронавірусної інфекції (COVID-19), а і роботи компанії, яка максимально оперативно та гнучко реагує на потреби вантажовідправників.

Крім того, нова тарифна політика, яка наразі впроваджується, зробить залізничні вантажні перевезення ще привабливішими для широкого кола клієнтів. Зокрема, в компанії вже розроблена нова технологія перевезення вантажів маршрутними поїздами. Три методи розрахунку тарифу і кінцева вартість залежать від обсягів вантажу та відстані. У результаті клієнт зможе планувати обіг та швидкість перевезень.