Позиція Укрзалізниці щодо розповсюдження фейкової інформації

Укрзалізниця невпинно рухається вперед: збільшує  вантажоперевезення, впроваджує нові пасажирські сервіси, ліквідує корупційні схеми, проводить реформи управлінської структури компанії.

Особи, для яких Укрзалізниця тривалий час була «годівницею», залишились без джерела незаконного збагачення. Таке не прийде до душі нікому. Учасники ліквідованих схем почали спроби боротьби з новим керівництвом УЗ, не вигадавши нічого кращого, ніж використання старого і доброго методу — чорного піару.

Так, днями у мережі був розповсюджений фейковий лист, що дискредитує діяльність нових керівників Укрзалізниці, начебто підписаний представниками низки компаній — партнерів УЗ. Нам дуже шкода, що, в своїх брудних іграх шахраї використовують імена наших партнерів, але, водночас, ми вдячні за позицію останніх. Зокрема, кожна з компаній, представник якої начебто підписався під звинуваченням на адресу УЗ (Мaersk Ukraine LTD, ТОВ «ТІС-Контейнерні Поїзди», ТОВ «ЛЕВАДА КАРГО», ТОВ «ТГЛ Україна», ТОВ «Арена Марин» і ТОВ «ІТЕРІС») офіційно заперечили свою участь у підготовці та підписанні листа.

Те, що не вбиває робить нас сильнішими, тому ми вважаємо, що такі вчинки шахраїв є найвищою оцінкою змін, які відбуваються в Укрзалізниці.

Усі матеріали про факт підробки листа та підписів під ним буде передано до правоохоронних органів.

Ми, нова команда Укрзалізниці, робимо свою роботу відкрито, чесно та прозоро. Ми будемо вдячні за конструктивну критику, але проти «підкилимних ігор».