Google AdSense

До кінця жовтня 2012 року у Хмельницькому буде споруджено підземний перехід під залізничною магістраллю до місцевого ринку

Укрзалізниця завершує будівництво нового підземного пішохідного переходу під залізничними коліями, який з’єднає два райони міста Хмельницького, в яких проживають понад 50 тисяч мешканців з обох боків в районі добре відомого в Україні ринку у місті Хмельницькому (на перегоні Хмельницький-Гречани).
«Щодня, прямуючи до місцевого ринку, понад 5 тисяч місцевих мешканців та приїжджих перетинають залізничні колії, у вихідні дні кількість пішоходів збільшується до 10 тисяч. Тому з метою забезпечення безпеки руху пасажирів під час їх переходу до місцевого ринку, Південно-Західною залізницею за згодою Укрзалізниці було прийнято рішення про будівництво нового підземного пішохідного переходу на 1226 км ПК5 перегону Хмельницький-Гречани», – розповідає Головний інженер - заступник начальника Південно-Західної залізниці Володимир Осовик.
Будівництво являє собою комплекс робіт по спорудженню підземного пішохідного тунелю і двох пасажирських посадкових платформ. Будівельні роботи на об’єкті було розпочато 20 липня 2012 року та планується завершити вже до кінця поточного місяця. «Роботи йдуть згідно з графіком та на 80% уже виконані. На сьогоднішній день закінчено будівництво тунелю і почалися оздоблювальні роботи, тривають роботи по укладенню тротуарної плитки на пасажирських посадочних платформах, проводиться встановлення огорожі і облагороджування залізничних платформ і прилеглої території», – додав Володимир Осовик. Для комфорту пасажирів над турнікетами і пасажирськими платформами встановлено по два шестиметрових навіси. Побудовано приміщення для квиткових кас площею 60 кв.м. Усі роботи проводяться власним коштом залізниці. Довідка: За час будівництва об’єкту було побудовано дві платформи довжиною по 204 м кожна, відсипано 9,1 тис.куб.м піску, відсіву та щебеню. Для телефонізації і підключення комп'ютерних мереж кас і турнікетів подані канали зв'язку зі станції Хмельницький. Прокладено 400 м магістрального кабелю, 150 м місцевого кабелю та встановлено підсилювач і 16 динаміків для гучномовного зв'язку. Також встановлено 2 трансформатора напруги. Прокладено 1 км кабельних ліній для підключенню турнікетів і освітлення платформ. Встановлено 10 опор контактної мережі на яких облаштовано 20 сучасних енергозберігаючих світильників для освітлення платформ. Побудовано приміщення для серверної. Повністю побудовані дві підпірні стінки загальною довжиною 60 м.
15 Березня, 2014  18:49 Переглядів: 1249 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту