Локомотивному депо Гречани 100 років!

8 вересня відбулися святкові урочистості з нагоди 100-річчя заснування локомотивного депо Гречани. З цією визначною подією залізничників та гостей заходу привітав начальник Південно-Західної залізниці Олексій Кривопішин.

«До цього ювілею колектив депо, яке є зразковим не лише у Хмельницькій області, а й далеко за її межами, підійшов із прекрасними виробничими показниками. Цей відокремлений підрозділ один із найкращих на Південно-Західній залізниці, – зазначив очільник Столичної магістралі. – Депо Гречани забезпечує вантажні перевезення не електрифікованими дільницями на теренах Вінницької та Хмельницької областей. При цьому річний вантажообіг сягає майже 50 мільйонів тоннокілометрів».

Олексій Кривопішин також підкреслив, що не тільки високі показники роботи, а, в першу чергу, колектив є головним здобутком локомотивного депо Гречани.

«Я хочу привітати місто Хмельницький з тим, що воно має таке підприємство. Я б радив проводити тут екскурсії для школярів, щоб вони мали змогу побачити прекрасний зразок культури виробництва», – наголосив начальник Південно-Західної залізниці.


На честь свята працівникам депо та ветеранам були вручені відзнаки, нагороди та цінні подарунки.

Після урочистого зібрання відбувся святковий концерт за участі артистів Хмельницької обласної філармонії, а гості відвідали музей локомотивного депо, який було створено спеціально до столітнього ювілею.


24 Вересня, 2013  11:15 Переглядів: 2241 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту