Пошук

Інформація » Авторське право

«Депо Гречани - неофіційний сайт» створено: 26.10.2012р.

© з 26.10.2012 - по 05.05.2015 Ідея, адміністрування, дизайн та розробка сайту, інформаційне наповнення: Станчук Ю.І. — (Локомотивне депо «Гречани»)

© з 27.11.2018 (ДОГОВІР про передачу) - Адміністратор, підтримка: Забурмеха Д.С. — («Депо Гречани - неофіційний сайт»)

Автор та правовласник сайту — «Депо Гречани - неофіційний сайт» http://gr.troll.km.ua (стара назва «Локомотивне депо Гречани») є Забурмеха Дмитро Сергійович.

Web-сайт http://gr.troll.km.ua створено з метою висвітлення діяльності Локомотивного депо станції «Гречани».

Особливості: поновлення структури та змісту web-сайту використовується за допомогою автоматизованої системи створення і підтримки типових веб-сайтів.

Всі розробки зроблені за допомогою сучасних веб технологій, мов програмування (CSS, HTML5, AJAX, PHP, Javascript, MySQL).

З 5 січня 2015 року сайт було адаптовано для людей з слабким зором, вгорі шапки з'явилися кнопки які дозволяють збільшувати та зменшувати шрифт.
24 травня 2018 року з ряду технічних причин версію для людей з послабленим зором було відключено.
3 липня 2018 року сайт "Депо Гречани" переведено на субдомен ресурсу "Хмельницький тролейбус".

24 листопада 2015 року запущено українську версію сайту.
5 вересня 2016 року сайт повністю переведено на українську версію, російську версію було відключено.

УВАГА! АВТОРСЬКІ ПРАВА!

В разі виявлення фотографій та інших матеріалів які є власністю авторів сайтів «Депо Гречани», «Хмельницький тролейбус» та «ХКП Електротранс» на сторонніх ресурсах без вказання посилання на першоджерело та авторів ми будемо вимушені звернутися до відповідних органів для захисту наших прав.

Копіювання матеріалів з сайту без вказання авторства є грубим порушенням закону про авторські та суміжні права громадян.

Ресурс www.mignews.com.ua який без дозволу адміністрації використовував фотографії тролейбусів «Електрон-Т191» з офіційного веб - сайту ХКП «Електротранс» примусово під натиском хостинг - провайдера був вимушений видалити фотографії, так як Станчук Ю.І. звернувся до реєстратора який надає цьому порталу доменне ім'я та хостинг - провайдера з офіційним листом про порушення ресурсом авторських та суміжних прав.

Інші веб - сайти які звернулися з проханням розмістити наші фотографії - отримали відповідні письмові дозволи.
Сайт «Вінницький трамвай» також отримав дозвіл на публікацію наших фотографій та вказав авторство:

http://depo.vn.ua/novosti/raznoe/v-khmelnitskomu-zgor-lo-dva-troleibusi

У жовтні 2017 року редактором сайтів "Хмельницький тролейбус" та "Депо Гречани" Ю.І. Станчуком в соціальній мережі "Однокласники" від імені Артура Птащука було виявлено викрадені фото Хмельницьких тролейбусів, які були видані за свої. Ю. Станчук звернувся до технічної підтримки соціальної мережі "Однокласники" з офіційним листом про порушення авторських та суміжних прав та з вимогою негайно заблокувати та видалити всі фото, що й було зроблено адміністрацією вищевказаної соціальної мережі. Таким чином Артур Птащук порушив ЗУ "Про авторські та суміжні права" стаття 176 пункт 1, що тягне за собою відповідальність: штраф у розмірі 500-1000 неоподаткованих мінімумів, арештом на строк до 6 місяців або позбавлення волі на строк до 2-х років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 3-х років.

 


Розділ XVI
ЗЛОЧИНИ У СФЕРІ ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННО-ОБЧИСЛЮВАЛЬНИХ
МАШИН (КОМП'ЮТЕРІВ), СИСТЕМ ТА КОМП'ЮТЕРНИХ МЕРЕЖ
І МЕРЕЖ ЕЛЕКТРОЗВ'ЯЗКУ

(Назва розділу XVI із змінами, внесеними згідно із Законом N 908-IV (908-15) від 05.06.2003)

Стаття 361. Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку

Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, що призвело до витоку, втрати, підробки, блокування інформації, спотворення процесу обробки інформації або до порушення встановленого порядку її маршрутизації, -
карається штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від двох до п'яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.
Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних та технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоноване втручання, які є власністю винної особи.

Примітка. Значною шкодою у статтях 361 - 363-1, якщо вона полягає у заподіянні матеріальних збитків, вважається така шкода, яка в сто і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.
(Стаття 361 в редакції Законів N 908-IV (908-15) від 05.06.2003, N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004)


Стаття 361-1. Створення з метою використання, розповсюдження або збуту шкідливих програмних чи технічних засобів, а також їх розповсюдження або збут

Створення з метою використання, розповсюдження або збуту, а також розповсюдження або збут шкідливих програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, -
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років, або позбавленням волі на той самий строк, з конфіскацією програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які є власністю винної особи.
Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -
караються позбавленням волі на строк до п'яти років з конфіскацією програмних чи технічних засобів, призначених для несанкціонованого втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, які є власністю винної особи.
(Кодекс доповнено статтею 361-1 згідно із Законом N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004)


Стаття 361-2. Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації

Несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, яка зберігається в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або на носіях такої інформації, створеної та захищеної відповідно до чинного законодавства, -
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які є власністю винної особи.
Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -
караються позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані збут або розповсюдження інформації з обмеженим доступом, які є власністю винної особи.
(Кодекс доповнено статтею 361-2 згідно із Законом N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004)


Стаття 362. Несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї

Несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах чи комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї, -
караються штрафом від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправними роботами на строк до двох років з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було вчинено несанкціоновані зміна, знищення або блокування інформації, які є власністю винної особи.
Несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, якщо це призвело до її витоку, вчинені особою, яка має право доступу до такої інформації, -
караються позбавленням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на той самий строк та з конфіскацією програмних чи технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані перехоплення або копіювання інформації, які є власністю винної особи.
Дії, передбачені частиною першою або другою цієї статті, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, або якщо вони заподіяли значну шкоду, -
караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено несанкціоновані дії з інформацією, які є власністю винної особи.
(Стаття 362 в редакції Закону N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004)


Стаття 363. Порушення правил експлуатації електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку або порядку чи правил захисту інформації, яка в них оброблюється

Порушення правил експлуатації електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку або порядку чи правил захисту інформації, яка в них оброблюється, якщо це заподіяло значну шкоду, вчинені особою, яка відповідає за їх експлуатацію, -
караються штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на той самий строк.
(Стаття 363 в редакції Закону N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004)


Стаття 363-1. Перешкоджання роботі електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку шляхом масового розповсюдження повідомлень електрозв'язку

Умисне масове розповсюдження повідомлень електрозв'язку, здійснене без попередньої згоди адресатів, що призвело до порушення або припинення роботи електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), автоматизованих систем, комп'ютерних мереж чи мереж електрозв'язку, -
карається штрафом від п'ятисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років.
Ті самі дії, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб, якщо вони заподіяли значну шкоду, -
караються обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією програмних або технічних засобів, за допомогою яких було здійснено масове розповсюдження повідомлень електрозв'язку, які є власністю винної особи.
(Кодекс доповнено статтею 363-1 згідно із Законом N 2289-IV (2289-15) від 23.12.2004 ).

© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту