Вспышка коронавируса вынуждает логистические компании искать новые варианты обслуживания клиентуры в Китае, поскольку перевозки грузов автомобильным транспортом в текущих условиях сильно затруднены. Две логистические компании — японская Nippon Express и китайская Sinotrans организовали железнодорожный вариант перевозок между Шанхаем и Уханем.

По данным Nippon Express, эпидемия коронавируса привела к многочисленным ограничениям на поставки грузов в город Ухань в провинции Хубэй. Новое железнодорожное сообщение дает возможность перевозить большие объемы грузов. Контейнерные поезда будут отправляться ежедневно на терминал Уцзяшань в Ухане. Мелкие отправки планируется отправлять в контейнерах еженедельно в адрес складского помещения компании Sinotrans в зоне экономического развития Цайдянь.

В основном в поездах будут перевозить гигиенические маски, продукты питания и другие предметы первой необходимости, а также сборные грузы с учетом действующих ограничений.

Детали новой услуги могут измениться по мере восстановления в Ухане обычных технологий перевозки грузов

Journey Beyond - австралійський приватний оператор туристичних поїздів далекого прямування класу люкс Ghan, Overland і Indian Pacific повідомив про тимчасове припинення курсування цих поїздів.

Дане рішення було слідом за значними обмеженнями на поїздки, крім життєво і / або соціально важливих, а також за закриттям міжнародних і внутрішніх кордонів в Австралії через спалах коронавируса.

На даний момент рух поїздів Ghan (маршрут Аделаїда - Дарвін), Indian Pacific (Сідней - Перт) і Overland (Аделаїда - Мельбурн) припинено до 31 травня 2020 р

При цьому ситуація з поїздом Overland складніша, оскільки протягом останніх кількох років виконання рейсів за цим маршрутом субсидували уряду штатів Вікторія і Південна Австралія. Поточний механізм фінансування закінчується 31 березня 2020 р і в зв'язку зі сформованою непростою ситуацією існує велика ймовірність, що поїзд Overland здійснив свій останній рейс.

За повідомленням оператора Journey Beyond, всі пасажири, які зарезервували поїздки до 31 травня 2020 р отримають кредит на майбутні подорожі в розмірі 110% вартості початкового бронювання. Крім того, пасажирам надається можливість перебронювати поїздку на більш пізній термін (до 31 грудня 2022 г.). За словами керівництва компанії, зараз пріоритетним завданням є здоров'я, безпеку і благополуччя пасажирів і персоналу

Австрійський вантажний оператор ÖBB Rail Cargo відкрив новий маршрут Відень – Скандинавія, за яким чотири рази на тиждень будуть відправлятися збірні поїзди з промисловими товарами, а також з небезпечними вантажами. Про це повідомляє видання “Железные дороги мира”. Цей маршрут дозволив зв’язати в прямому сполученні Центральну Європу зі скандинавським регіоном.

Воротами до Скандинавії є Треллеборг, саме південне місто Швеції, де розміщено порт з поромною переправою. Потяги для цього маршруту формуються на центральній сортувальній станції у Відні і йдуть безупинно до німецького портового міста Росток на березі Балтійського моря. З Ростока двічі на день відправляються пороми до Треллеборгу, звідки вантажі повагонними відправками йдуть за призначенням на територію Скандинавії. Організацією перевезень вантажів на поромі й подальшою їхньою дистрибуцією займається шведська компанія Green Cargo.

Укрзалізниця перевезла 7571 пасажира, котрі внаслідок карантинних обмежень не могли самостійно перетнути кордон. Більша частина пасажирів — українці. Усі перевезення здійснювалися за погодженням Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури України.

 

Так, загалом було організовано 14 спеціальних рейсів. Найбільше з них здійснювалися швидкісними поїздами Інтерсіті+ за маршрутом Київ — Перемишль для перевезення українських громадян із Польщі та Чехії. Курсувало десять рейсів, якими до України повернуто 6211 українців.

Також компанія організувала два спеціальні рейси за маршрутом Київ — Рига та Київ — Москва туди та зворотно. 

Поїзні бригади, які обслуговували спеціальні поїзди, були забезпечені всіма необхідними засобами захисту та дезінфекції. Після кожного рейсу рухомий склад був ретельно оброблений дезінфікуючими засобами.

У період карантину залізничники підвозитимуть працівників Національної поліції до місць роботи своїми службовими поїздами. Таке рішення було прийнято керівництвом акціонерного товариства та погоджено з Міністерством інфраструктури. Усі витрати з організації перевезень компанія бере на себе. Проїзд для Нацполіції безкоштовний.

«Вслід за медиками Укрзалізниця долучає до своєї соціальної програми з безкоштовного підвозу службовим поїздами до місць роботи працівників Національної поліції. Ми розуміємо значення правоохоронних органів у ці нелегкі часи та не могли залишитися осторонь від їхньої проблеми з трансферами до робочих місць», — зазначив виконувач обов'язків голови правління АТ «Укрзалізниця» Желько Марчек.

Підставою для проїзду правоохоронців є службове посвідчення. Обов'язковою умовою є також наявність засобів індивідуального захисту, зокрема маски або респіратора та рукавичок.

Загалом наразі погоджено та курсує цілий перелік службових поїздів для підвозу залізничників до своїх робочих місць. Такі маршрути організовані на всіх залізницях, крім Львівської та Південної, де підвіз працівників здійснюється автотранспортом.

Нагадаємо, що з 31 березня Укрзалізниця запустила соціальну програму з безкоштовного перевезення медиків службовими поїздами.

Більш докладна інформація про маршрути та розклад руху службових поїздів Укрзалізниці надаватимуться органам місцевої влади для доведення до відома медиків та працівників поліції. Для уточнення графіку руху поїздів можна також звертатися за номером гарячої лінії Укрзалізниці 0800503111 та в Messenger офіційної сторінки Укрзалізниці у Facebook.

Сторінка 1 з 38312345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту