Внаслідок шквального вітру на території обслуговування регіональної філії «Львівська залізниця» зафіксовано падіння дерев на колію та нависання гілок на лініях електропередач, що завадили роботі залізничної інфраструктури та обладнання на станції Ходорів, дільницях Львів — Сапіжанка, Оброшино — Щирець, Любінь Великий — Комарно, Яблонька — Соколики — Сянки, Рожнятів — Долина, Глибочок Великий — Озерна, Озерна — Зборів.

Укрзалізниця працює над ліквідацією наслідків негоди, що спричинила затримку в русі пасажирських поїздів № 49 Київ — Трускавець, № 602 Львів — Солотвино, № 81 Ужгород — Київ, № 29 Ужгород — Київ, № 141 Бахмут — Львів, а також кількох приміських поїздів.

Просимо вибачення за тимчасові незручності та закликаємо уважно слухати оголошення на вокзалах щодо можливих змін у розкладі руху поїздів.

Укрзалізниця подовжила маршрут поїзда № 134/133 Миколаїв — Івано-Франківськ до Рахова, тим самим покращивши сполучення південних регіонів із західними кордонами країни. За новим маршрутом поїзд курсуватиме з 29 березня цього року з Миколаєва та з 31 березня з Рахова.

 

Поїзд № 134 Миколаїв — Рахів відправлятиметься з Миколаєва о 16:10 та прибуватиме до Рахова о 23:37 наступної доби. У зворотному напрямку відправлення о 00:27 та прибуття до Миколаєва о 07:27 наступної доби.

Завдяки подовженню маршруту поїзда мешканці Миколаєва, Херсона, Кривого Рогу, Білої Церкви зможуть дістатися курортних міст та містечок західної України, Львова, Івано-Франківська, Яремчі, Ворохти та Рахова.

З розкладом поїзда можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці, а квитки придбати в залізничних касах або онлайн.

 На минулому тижні на території санаторію ім. М. Гоголя регіональної філією «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» (м. Миргород) було висаджено 100 саджанців ялинок. У планах працівників санаторію озеленити санаторій ще 100 соснами.

 

          Тож, у мальовничому куточку залізничної здравниці, на березі річки Хорол, з роками сягнуть у височінь верховіття соснового бору, повітря якого є цілющим. Дану породу сосен висотою 1-1,5 метри слід висаджувати в ґрунт при температурі повітря не вище -5 градусів. Лунки 50×50×50 для саджанців копали екскаватором, бо ж земля ще мерзла. Молоді сосни прибули до санаторію для висадки окутані мішковиною із ґрунтом на корінні.

         Довідково. Санаторій ім. М. Гоголя заснований у 1981 році в мальовничому Миргороді, на Полтавщині. Структурний підрозділ регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» – це спеціалізована лікувальна установа санаторно-курортного профілю для лікування захворювань травної системи й опорно-рухового апарата. На 23 га території санаторію розташована паркова зона, де росте велике розмаїття дерев і чагарників, що в сполученні з екологічно чистим повітрям дає прекрасний ефект кліматотерапії.

Обсяги вантажних залізничних перевезень в січні 2020 року в Латвії зменшилися на 52,2% в порівнянні з січнем 2019 року. Вони склали всього 2,012 млн. тонн.У тому числі обсяг міжнародних перевезень склав 1,896 млн. тонн, що на 54% менше в порівнянні з січнем 2019 року, а обсяг внутрішніх перевезень зріс на 33% – до 115,8 тис. тонн. Про це свідчать дані Міністерства транспорту Латвії.

Зазначається, що обсяг транзитних вантажів в міжнародних залізничних перевезеннях склав 1,611 млн. тонн, що у 2,4 раза менше, ніж в січні 2019 року. Обсяг імпортних вантажів склав 259,6 тис. тонн, що на 16,8% більше, а експортних вантажів – 25 тис. тонн, що на 47,9% більше.

Залізничний транзит через порти в січні 2020 року склав 1,407 млн. тонн, що на 57,5% менше, ніж роком раніше, а сухопутний транзит через територію Латвії – 203,8 тис. тонн, що на 64% менше, ніж в січні минулого року.

У 2019 обсяг вантажних залізничних перевезень зменшився на 15,8% в порівнянні з 2018 роком — до 41,492 млн. тонн.

Нагадаємо, що упродовж січня-грудня 2019 року Укрзалізницею було перевезено 312,9 млн тонн вантажів, що на 2,9% менше проти аналогічного періоду 2018 року. Експерти вважають, що основна причина зменшення обсягів перевезень — неспроможність залізниці задовольнити попит на них.

Франція готова інвестувати в будівництво залізничного сполучення, яке приєднає гілку Лантратівка — Кіндрашівська-Нова до всеукраїнської мережі. Таких домовленостей досягнуто під час зустрічі керівника обласної військово-цивільної адміністрації Сергія Гайдая з Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні Етьєном де Понсеном. Орієнтовна сума інвестицій становитиме понад 100 мільйонів євро.

«Зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Франції в Україні мала гарні результати для нашої області. Ми вирішили декілька питань, фінансування яких візьмуть на себе наші французькі партнери. Орієнтовна сума інвестицій складатиме понад 100 мільйонів євро», – наголосив Сергій Гайдай.

Гайдай уточнив, що станом на сьогодні на Луганщині дев’ять від’єднаних він державної залізничної мережі районів. Гілка «Лантратівка – Кіндрашівська-Нова» – одна з них.

Крім того, на зустрічі домовились щодо електрифікації залізничного сполучення області.

Сторінка 1 з 35212345»»»
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту