Укрзалізниця готується підписати контракти на постачання 100 тисяч тонн дизельного пального

У системі ProZorro відбулися два аукціони на закупівлю 50 тис. тонн дизельного пального для потреб Укрзалізниці. Кожен аукціон складався з 25 тис. тонн дизпального. Минулого тижня також відбулися два аукціони на закупівлю 50 тисяч тонн дизпалива. Таким чином, за підсумками чотирьох тендерів компанія планує підписати контракти на постачання 100 тисяч тонн дизельного пального.

Участь у  першому аукціоні взяли 4 учасники. Переможцем стало ТОВ «Фірма «Фідея», яке запропонувало ціну 28078 грн за тонну. Участь у другому аукціоні взяли 5 учасників. Переможцем стало ПП «Окко Контракт», яке запропонувало ціну 28200 грн за тонну.

Особливістю умов постачання для потреб Укрзалізниці є відстрочка платежу в 5 банківських днів. Тому очікувана вартість закупівлі була розрахована із ціни 28252 грн за тонну. Водночас на умові попередньої оплати ціна на оптові партії дизельного пального на ринку України складає 27290 грн за тонну, про це свідчать дані цінового моніторингу Консалтингової групи А-95.

Таким чином, за підсумками чотирьох тендерів 50 тисяч тонн дизпального поставить Укрзалізниці ПП «ОККО КОНТРАКТ», ще по 25 тисяч — ТОВ «Фірма «Фідея» та ТОВ «Анвітрейд». Очікується, що підписання контрактів відбудеться впродовж тижня, як це передбачено Законом України «Про публічні закупівлі».

Цієї партії дизпального вистачить на понад квартал безперервної роботи галузі.

18 Квітня, 2019  06:00 Переглядів: 17 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту