Слухав музику та не почув сигналів поїзда: у Києві через необачність загинув чоловік

На початку літа, 4 червня, на станції Борщагівка чоловік, переходячи колії у навушниках, потрапив під колеса поїзда. Помітивши сторонню людину на коліях, локомотивна бригада почала подавати звукові сигнали та застосувала екстрене гальмування. Однак чоловік не чув сигнали, а відстань була закороткою для того, щоб уникнути наїзду, потерпілий загинув на місці.

 

Загалом з початку року це вже сьомий випадок травматизму, коли перебуваючи на об’єктах залізниці, люди слухають музику, втрачають пильність та не чують попереджувальні сигнали поїзда, що наближається.

Так,  29 травня о 17:25 на перегоні Тернопіль – Березовиця  приміським дизель-поїздом було травмовано молодого чоловіка у навушниках, який раптово вийшов на залізничну колію та не реагував на звукові сигнали локомотивної бригади. Потерпілого  було доставлено до лікарні.

Нагадаємо, переходити залізничні колії у навушниках категорично заборонено. Відкладіть на декілька хвилин прослуховування свого улюбленого трека, адже це просте правило може зберегти ваше життя.

Крім того, переходити залізничні колії можна тільки у встановлених і обладнаних для цього місцях, переконавшись у відсутності поїзда, що наближається, або на відповідний сигнал переїзної сигналізації. Для переходу через залізничні колії користуйтеся пішохідними переходами, мостами, тунелями.

Загалом з початку року через порушення правил безпеки на об’єктах залізничного транспорту України травмовано 238 осіб, з них 153 – смертельно. За відповідний період 2018 року було травмовано 247 сторонніх осіб, з них 138 – смертельно.

11 Червня, 2019  12:01 Переглядів: 24 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту