Стратегічна залізнична гілка Волноваха – Комиш-Зоря на Донеччині стане повністю двоколійною, – Євген Кравцов

Залізничники модернізують інфраструктуру на маріупольському напрямку. Ділянка Волноваха – Комиш-Зоря стане повністю двоколійною. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 Ділянка  Волноваха – Комиш-Зоря відре стане повністю двоколійною. На Донеччині триває найпотужніше будівництво нової колії за часів незалежної історії України», — повідомив керівник Укрзалізниці.

За його словами, роботи на дільниці тривали кілька років. Залізничники вже збудували 26,9 км колії, у планах – ще 7. «Маріупольський напрямок для залізниці – один із найнапруженіших. Наше завдання – аби безперебійно курсували пасажирські, приміські та вантажні поїзди. З цим справляємось», — зазначив Євген Кравцов.

Він також повідомив, що модернізація дозволила Укрзалізниці запустити в цьому році ще один пасажирський поїзд до Маріуполя, — він долає швидкість на 2 години швидше за інші.

За три роки модернізації інфраструктури на ділянці Волноваха – Комиш-Зоря відремонтовано 84,8 км колії та 54 стрілочні переводи, що дозволило значно збільшити пропускну спроможність дільниці з 20 пар поїздів у 2016 році до 30-ти у 2018 році, зокрема  вантажних поїздів – з 14 до 24 пар.

Наразі на ділянці Волноваха – Комиш-Зоря активно тривають ремонтно-колійні роботи, після завершення яких напрямок Волноваха – Комиш-Зоря буде повністю двоколійним. Зокрема, залізничники вже уклали понад 8 км нових колій на  перегоні Роз’їзд 393 км – Хлібодарівка та замінили 4 стрілочні переводи. Найближчим часом планується збудувати ще понад 7 км нової колії на напрямку Зачатівська – Роз’їзд  393 км та укласти один стрілочний перевід.

Окрім цього, з метою модернізації інфраструктури Донецької залізниці у 2019 році також передбачається виконати посилений капітальний ремонт 6,3 км непарної колії перегону Волноваха – Хлібодарівка. Паралельно здійснюються роботи з обладнання пристроїв освітлення переїздів, станцій та зупинних пунктів.

12 Червня, 2019  01:00 Переглядів: 22 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту