Укрзалізниця запустила портал розвитку знань для залізничників, — Євген Кравцов

В Укрзалізниці запроваджено систему дистанційного навчання співробітників — портал розвитку знань. Він буде корисний не лише для залізничників, а й для тих, хто хоче долучитися до командної роботи в Укрзалізниці. Про це повідомив на своїй сторінці голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов.

 

«Коли слово «діджиталізація» врешті-решт і про Укрзалізницю. Нас називають «державою у державі», більше 250 тисяч працівників — то як мінімум цілий регіон. І, підтримуючи тенденцію «держава у смартфоні», ми запускаємо освітній портал для залізничників», — написав Євген Кравцов.

Загалом на порталі зареєстровано понад 48 тис. користувачів системи, з яких понад 13 тис. уже підписалися на освітні програми, а 7 тис. залізничників є регулярними користувачами інших сервісів.

За словами Євгена Кравцова, компанія не витратила додаткових коштів на запуск проекту, і він буде корисний не лише для залізничників, а й для тих, хто хоче долучитися до командної роботи в Укрзалізниці: «Грошей на розробку порталу не витрачали, тільки оплата працівникам-програмістам. Це абсолютно безкоштовна, досконала, ліцензійна система… Що особисто дуже чекав я: є чат-бот для новачків. Підказки, як якнайшвидше подолати етап оформлення на роботу (а ми приймаємо на роботу в середньому 24 тисячі залізничників на рік). Ще є курси з англійської мови, школа провідника, профільні відеоуроки роботи з GE».

Доступ до порталу розвитку знань повністю можливий як із корпоративної мережі Укрзалізниці, так і з інтернету. Система дозволяє керувати віртуальним навчальним середовищем, здійснювати контроль навчального процесу, надавати електронну площадку для курсів дистанційного навчання, накопичувати, структурувати, керувати доступом, поповнювати освітню базу та інше.

Наразі для користувачів доступні курси: кодекс етики АТ «Укрзалізниця», бізнес-англійська, охорона праці та інші. Серед інших можливостей порталу — залізнична Вікіпедія, відповіді на поширені запитання, добірка нормативно-правових документів відкритого доступу, цікава фото- та відеогалерея, відзнаки та сертифікати за проходження навчання, новини та анонси майбутніх навчальних заходів, звіти очних семінарів та нарад тощо.

Крім того, активно ведеться розробка електронних курсів, що реалізують технології ігрової механіки (Game Mechanics) та віртуальної реальності (VR).

14 Серпня, 2019  01:00 Переглядів: 37 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту