Google AdSense

Укрзалізниця додатково зароблятиме на оренді понад 580 тис. грн щомісяця

Станом на початок серпня 2019 року АТ «Укрзалізниця» залучило понад 580 тис. грн додаткових надходжень від надання нерухомого майна компанії в оренду. Причому всі об’єкти виставлялися в системі ProZorro.Продажі, що зробило процес максимально відкритим. Загалом було проведено 36 аукціонів. Але наразі головна мета компанії — зрозуміти, що ринку є найцікавішим, та запропонувати саме ці об’єкти.

 

Станом на початок серпня 2019 року вже укладено 11 договорів оренди та ще 18 — на стадії укладання. Найбільшим та найдорожчим лотом стала частина будівлі цеху в місті Кам'янське Дніпропетровської області, яку Укрзалізниця надасть в оренду за майже за 176 тис. грн на місяць. Ще сім об’єктів компанія виставить на наступні торги, які відбудуться 9 серпня цього року.

Загалом 2019 року правління АТ «Укрзалізниця» погодило майже 80 об’єктів нерухомого майна для надання його в оренду. Передбачено віддати частини нежитлових приміщень, адміністративних будівель, складів, приміщень вокзалів, локомотивних та вагонних депо й інших об’єктів, які не використовуються компанією. Загалом в Укрзалізниці нарахували понад 1300 таких об’єктів.

Орендні лоти пропонуються по всій Україні, об’єкти розташовані і у великих містах, і на маленьких станціях. Усі лоти відображаються на офіційному сайті ProZorro.Продажі з можливістю пошуку об’єктів у конкретному місті. Також із лотами можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

14 Серпня, 2019  01:00 Переглядів: 4 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту