Укрзалізниця додатково зароблятиме на оренді понад 580 тис. грн щомісяця

Станом на початок серпня 2019 року АТ «Укрзалізниця» залучило понад 580 тис. грн додаткових надходжень від надання нерухомого майна компанії в оренду. Причому всі об’єкти виставлялися в системі ProZorro.Продажі, що зробило процес максимально відкритим. Загалом було проведено 36 аукціонів. Але наразі головна мета компанії — зрозуміти, що ринку є найцікавішим, та запропонувати саме ці об’єкти.

 

Станом на початок серпня 2019 року вже укладено 11 договорів оренди та ще 18 — на стадії укладання. Найбільшим та найдорожчим лотом стала частина будівлі цеху в місті Кам'янське Дніпропетровської області, яку Укрзалізниця надасть в оренду за майже за 176 тис. грн на місяць. Ще сім об’єктів компанія виставить на наступні торги, які відбудуться 9 серпня цього року.

Загалом 2019 року правління АТ «Укрзалізниця» погодило майже 80 об’єктів нерухомого майна для надання його в оренду. Передбачено віддати частини нежитлових приміщень, адміністративних будівель, складів, приміщень вокзалів, локомотивних та вагонних депо й інших об’єктів, які не використовуються компанією. Загалом в Укрзалізниці нарахували понад 1300 таких об’єктів.

Орендні лоти пропонуються по всій Україні, об’єкти розташовані і у великих містах, і на маленьких станціях. Усі лоти відображаються на офіційному сайті ProZorro.Продажі з можливістю пошуку об’єктів у конкретному місті. Також із лотами можна ознайомитися на сайті Укрзалізниці.

14 Серпня, 2019  01:00 Переглядів: 5 Друк
© 2019 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту