Укрзалізниця проведе навчання провідників

Укрзалізниця запускає новий проєкт – спеціалізована школа провідника. Тут провідники пасажирських вагонів навчатимуться: новим технологіями роботи  організації перевезень пасажирів, діям у надзвичайних, нестандартних та аварійних ситуаціях, основам професійного спілкування, професійній етиці, наданню першої домедичної допомоги, а також особливостям перевезення пасажирів з інвалідністю. Про це розповів директор з управління персоналом та соціальної політики Укрзалізниці Євгеній Козак.

 

За словами Євгенія Козака,  навчання за проєктом вже закінчила тестова група із 21 слухача. «Провідник пасажирського вагону – це людина, яка не лише обслуговує пасажирів, а є, без перебільшення, обличчям української залізниці. Саме від його компетенцій, вміння діяти у непередбачуваних ситуаціях багато в чому залежить комфорт пасажирів під час поїздки. Цей проєкт допоможе провідникам краще діяти в екстрених  та нестандартних ситуаціях та удосконалити свої професійні навички», – розповів він. 

Наразі філія «Пасажирська компанія» формує графік навчання по всій Україні. Групи слухачів комплектуватиметься з провідників пасажирських вагонів – по 20 – 25 осіб. Термін навчання складатиме – 96 годин. Після закінчення навчального курсу всі учасники пройдуть перевірку знань для подальшого визначення рівня набутих навиків.

8 Листопада, 2019  01:00 Переглядів: 6 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту