Юридичний департамент Укрзалізниці переміг у своїй номінації серед 50 провідних юридичних департаментів України

Юридичний департамент АТ «Укрзалізниця» став найкращим серед 50 провідних юридичних департаментів України в сфері транспорту та логістики. Такі результати були оприлюднені під час VII щорічного форуму юрисконсультів, який днями проходив у Києві.

Експерти високо оцінили роботу юридичної служби АТ «Укрзалізниця», де працює понад 450 спеціалістів. В.о. директора юридичного департаменту АТ «Укрзалізниця» Олександр Рудяк зазначив: «Метою команди юристів Укрзалізниці є, передусім – підвищення якості правової роботи та забезпечення якісного юридичної супроводу діяльності підприємства. І отримання такої високої нагороди – свідчення того, що компанія та її інтереси під надійним юридичним захистом».

У ході форуму спеціалісти юридичних департаментів провідних українських компаній також обговорили зміни законодавства, основні реформи та стратегію роботи під час перетворень у державі та суспільстві, а також посилення вимог до юридичної професії в умовах сьогодення. У фокусі дискусій – позитивний вплив діджиталізації та глобалізації на роботу юристів, а також особливості вирішення судових конфліктів тощо.

Нагадаємо, що цьогоріч Асоціація Адвокатів України кращим корпоративним юристом року (in-house lawyer) визнала директора з правових питань та майнової політики АТ «Укрзалізниця» Артура Резніка.

8 Листопада, 2019  01:00 Переглядів: 8 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту