Укрзалізниця вперше закупить дизпальне за рамковою угодою

Укрзалізниця планує закупити дизельне пальне за рамковою угодою для забезпечення потреби 2020 року. Про це повідомила директор департаменту категорійного управління АТ «Укрзалізниця» Неллі Стельмах на зустрічі із постачальниками нафтопродуктів.

 

З учасниками ринку обговорили пропозиції щодо проведення процедури закупівлі за рамковою угодою та озвучили потреби компанії у забезпеченні дизпальним. «Потреба, за попередніми розрахунками, на 2020 рік складає 350 тисяч тонн пального – більше половини цього обсягу плануємо придбати за рамковою угодою. Окрім того орієнтовно передбачається придбати 6,3 млн літрів дизельного пального за талонами, також за талонами буде придбано і бензини А-92 та А-95», – поінформувала Неллі Стельмах. Закупівлю дизпального за рамковою угодою планується розпочати до кінця 2019 року.

Вона наголосила, що закупівля за рамковою угодою мінімізує ризики – надає можливість замовнику послуги автоматично вилучити постачальника з процедури, якщо він після проведення відбору не укладає договір. Це можливість швидко замовити товар або послугу, не потрібно щоразу збирати довідки, перевіряти документи та репутацію учасників. При кожному новому замовленні необхідно лише призначити аукціон. За рамковою угодою можна укладати договір терміном до 4 років.

 Довідка:

18 грудня 2018 року в електронній системі публічних закупівель Prozorro з’явився новий тип процедури – закупівлі за рамковою угодою. Вони можуть здійснюватися як самостійно замовниками, так і централізованою закупівельною організацією в інтересах інших замовників. Визначені певні особливості укладання рамкових угод: вони мають укладатися виключно з декількома постачальниками (мінімум трьома), яких обирають у ході аукціону; для укладання рамкових угод використовується виключно процедура відкритих торгів з публікацією англійською мовою.

11 Листопада, 2019  01:00 Переглядів: 10 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту