Впродовж двох років залізничний вокзал в Івано-Франківську може бути переданий в концесію, – Євген Кравцов

Укрзалізниця планує передати залізничний вокзал Івано-Франківська в концесію. Про це повідомив голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов під час візиту до міста.

«Цей вокзал знаходиться у центрі міста та перебуває у досить непоганому стані. Але, на жаль, більше половини його площ не використовуються і він є збитковим. За рік він генерує 12 – 15 млн грн збитків для компанії. Тому було прийнято рішення включити цей об’єкт до другої черги вокзалів, що будуть передані в концесію», – повідомив керівник компанії.

За його словами, вокзал користується досить великим попитом, особливо в період зимових відпусток. «Ми бачимо тут перспективи не лише для розвитку торгівельних площ, а й для створення транспортного хабу, що об’єднає різні види транспорту. Адже ми знаємо, що багато туристів подорожує до Івано-Франківська залізницею, а вже далі, наприклад, до лижного курорту «Буковель» автобусами. Тому ці види транспорту мають бути синхронізовані», – зазначив Євген Кравцов.

За прогнозами керівника Укрзалізниці, вокзал може бути переданий в концесію вже впродовж наступних двох років.

Як повідомлялося раніше, передача низки залізничних вокзалів у концесію дасть можливість модернізувати їх інфраструктуру та перетворити ці об’єкти із збиткових на прибуткові. 

2 Грудня, 2019  01:00 Переглядів: 16 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту