Залізниці Швейцарії і Австрії збільшуватимуть перевезення нічними потягами через значний попит на них

Значне зростання обсягів міжнародних перевезень цього року  спонукало залізниці Швейцарії (SBB), Австрії (ÖBB) і Німеччини (DB) розглядати варіанти збільшення числа як денних, так і нічних поїздів, що курсують між містами цих країн. Про це повідомляє журнал «Железные дороги мира».

«Оскільки нічні поїзди Nightjet, що зв’язують Цюріх і Базель з Берліном і Гамбургом, користуються високим попитом, SBB і ÖBB розглядають можливості нарощування їх місткості. Так, зараз до складу нічних поїздів, що курсують між Цюріхом, Інсбрук, Зальцбург і Прагою, входять тільки спальні вагони. Обидва оператора разом із залізницями Чехії (ČD) вивчають питання про включення до складу поїздів вагонів з місцями для сидіння», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, SBB і ÖBB також оцінюють, які станції можна підключити до мережі Nightjet, щоб більша кількість європейських міст були пов’язані нічними поїздами зі Швейцарією. Сьогодні Цюріх вже став другим великим вузлом в Європі після Відня за кількістю прийнятих нічних поїздів.

«На думку SBB, сталий розвиток мережі Nightjet триватиме, оскільки попит на екологічні та ресурсозберігаючі перевезення постійно зростає, особливо серед молоді. Економічну ефективність нічних повідомлень можна підвищити за рахунок регулювання зборів за викиди вуглекислого газу і плати за доступ до інфраструктури», – додається у повідомленні.

Відзначається, що австрійські залізниці продовжують інвестувати в розвиток бренду Nightjet і вже замовили компанії Siemens 13 поїздів останнього покоління, які планують ввести в експлуатацію у 2022 році.

«Крім іншого, у грудні 2022 році оператори планують подвоїти частоту руху денних поїздів EuroCity між Цюріхом і Мюнхеном – з трьох до шести пар щодня. Додаткові поїзди з’являться після завершення електрифікації ділянки маршруту в Німеччині», – йдеться у повідомленні.

 

31 Січня, 2020  11:03 Переглядів: 21 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту