У 2019 році енергетики Придніпровської залізниці виконали масштабні роботи з модернізації контактної мережі

У 2019 році в регіональній філії «Придніпровська залізниця» АТ «Укрзалізниця» були проведені масштабні роботи з переоснащення й ремонту контактної мережі та пристроїв електропостачання.

 

Зокрема, на основних напрямках руху поїздів Лозова – Синельникове – Сиваш, П’ятихатки – Дніпро – Чаплине та Кривий Ріг – Запоріжжя придніпровські енергетики встановили понад 400 нових опор контактної мережі, замінили 10,6 км контактного дроту, 8 км несучого тросу, 2,4 тис. застарілих або дефектних ізоляторів контактної мережі на  полімерні.

На лініях повздовжнього постачання 6-10 кВ було встановлено 335 опор, замінено понад 24 км дроту, майже 120 трансформаторів типу ОМ, більш як 3,1 тис. ізоляторів.

Залізничники також виконали значні обсяги робіт з технічного переоснащення контактної мережі на станціях Верхівцеве, Сухачівка, Кривий Ріг та Марганець; у рамках інвестиційної програми провели модернізацію тягових підстанцій Федорівка та Роз’їзд-5, де встановили сучасне обладнання з дистанційним керуванням, мікропроцесорними елементами захисту та автоматики, новітні прилади обліку. На тягових підстанціях Сухачівка, Інгулець та Саксагань були  запроваджені сучасні герметичні акумуляторні батареї.

У 2019 році регіональна філія придбала для свого енергогосподарства сучасне електротехнічне та комп’ютерне обладнання, а також спеціалізовану техніку. Зокрема, парк техніки поповнився краном на автомобільному ходу вантажопідйомністю 25 тонн, який дозволяє виконувати модернізацію та ремонтні роботи з польового боку без обмеження руху поїздів;  ямобуром-стовбоставом на тракторній базі для робіт у важкодоступних місцях, автолетючками на базі МАЗ зі спеціальним фургоном  для перевезення ремонтних бригад.

13 Лютого, 2020  09:30 Переглядів: 14 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту