Білоруська залізниця хоче постачати вантажі до ЄС через Україну

Білоруська залізнична компанія запропонувала Укрзалізниці організувати новий логістичний маршрут до ЄС через прикордонний перехід Ізов-Грубешів, що на кордоні України та Польщі.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

«У разі отримання принципової згоди білоруські колеги готові організувати тристоронню нараду щодо тарифних умов та технології перевезень цим логістичним маршрутом», — йдеться у повідомленні.

Крім цього, білоруські залізничники обговорили з українською стороною низку питань про транзит українських вантажних та пасажирських поїздів територією Білорусі та розміри тарифів на нього.

Нагадаємо, що польська залізнична компанія планує налагодити залізничне сполучення між Перемишлем та Берліном через популярність залізничного транспорту серед Українців. Для такого сполучення польська компанія до кінця року хоче запустити додатковий склад з причіпних вагонів, який з Перемишля буде йти через Вроцлав і Зелену Гуру до столиці Німеччини.

Раніше повідомлялося, що Укрзалізниця планує запустити ще один потяг з українського Здолбунова до польського міста Хелм.

Також в УЗ заявляли, що Литва зацікавлена у запуску поїзда Київ-Рига.

13 Лютого, 2020  09:52 Переглядів: 14 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту