Попри пандемію коронавірусу залізничний вантажний рух між Європою та Китаєм відновився більш ніж на 90 відсотків

У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість поїздів зросла. Про це повідомила Національна комісія з розвитку та реформ Китаю (NDRC). Уряд країни має намір ввести ряд заходів для забезпечення безпечної, стабільної та ефективної експлуатації поїздів на шляхах Китай-ЄС, повідомляє CCTV.

Китайські хаби Чанша, Ченду, Чунцин, Сіань та інших ключових міст ставлять у приклад підтримки нормальної роботи під час епідемії. Наразі, три коридори Схід-Захід, 35 основних ліній та прикордонні переходи Хоргос, Алашанкоу, Маньчжурія та Еренхот функціонують нормально. Заторів через спалах не виникає, повідомляє китайське агентство.

Підхід до китайського транзиту.

У NDRC також зазначають, що наступним кроком буде суттєве збільшення пропускної спроможності поїздів Китай-ЄС для забезпечення їх використання на повну потужність. Заходи включають чітку взаємодію залізничного та автомобільного транспорту, контроль перевезення через населені пункти та кращий розподіл товарів до найбільш підходящих транспортних вузлів.

Зазначається, що китайський Уряд спростити транспортні та митні формальності між бізнесом Китаю та Європи, а також впровадити нові режими роботи перевірки вантажів для розширення імпорту та експорту залізничним транспортом на шляхах між Китаєм та ЄС.

Раніше повідомлялося, що Центральний комітет Комуністичної партії Китаю та Державна рада КНР заявили, що обмеження на перевезення вантажних транспортних засобів та суден повинні бути зняті в районах з низьким рівнем епідеміологічної небезпеки, аби забезпечити відновлення поставок сировини та продукції.

Загалом, у період з початку року та до кінця лютого між Китаєм та Європою курсували 1132 поїзди. Це на 6 відсотків більше від середніх річних показників.
17 Березня, 2020  22:00 Переглядів: 15 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту