Німецька залізниця інвестує в розробку системи аналізу даних про мобільність пасажирів

Фонд DB Digital Ventures залізниць Німеччини (DB) інвестує кошти в швейцарську компанію Teralytics, що займається аналізом мобільності населення на підставі даних про трафік операторів стільникового зв’язку. Про це повідомляє журнал “Железные дороги мира”.

Як зазначається, результати системи будуть відповідати європейському законодавству про захист персональних даних та дозволять оперативно прогнозувати потребу в пасажирських перевезеннях.

“DB має намір подвоїти пасажиропотік на далеких сполученнях, довівши його до 260 млн пасажирів, і залучити додатково 1 млрд осіб на місцевих сполученнях, а тому особливо зацікавлена в прогнозуванні попиту на перевезення. Аналітичні дані дозволять визначати потребу перевізної здатності на тих чи інших напрямках і своєчасно виділяти необхідні ресурси”, – йдеться у повідомленні.

Відзначається, що у разі збоїв у русі поїздів, наприклад, через падіння на шлях дерев, німецька залізниця, знаючи число пасажирів і їх пункти призначення, зможе оперативно реагувати на ситуацію, змінивши графік руху або призначивши інші рейсів.

Заснована в 2012 році компанія Teralytics виділилася з Швейцарської вищої технічної школи Цюріха і має в своєму розпорядженні 56 співробітників в 10 країнах. Поряд з DB Digital Ventures до складу її інвесторів, що вклали в компанію 17,5 млн дол. США, входять Robert Bosch Venture Capital та інші.
27 Березня, 2020  07:00 Переглядів: 13 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту