Додаток Fairtiq для оплати проїзду на громадському транспорті задіяно в містах Тюрінгії

Транспортне об'єднання Verkehrsverbund Mittelthüringen (VMT), яке обслуговує міста Ерфурт, Веймар, Йена, Гера і Гота в федеральній землі Тюрінгія (Німеччина), запустило мобільний додаток Fairtiq для оплати проїзду на всіх видах громадського транспорту, включаючи поїзди, трамваї і автобуси.

Епідемія коронавируса прискорила запуск цього додатка, оскільки Fairtiq дає можливість пасажирам, що встановив його в свій смартфон, відмовитися від придбання квитків за готівку - через квиткові автомати або у водія. Крім того, пасажиру не потрібно купувати квиток заздалегідь з метою отримати економію. Досить перед посадкою вказати місце відправлення, натиснувши в додатку кнопку «Пуск», а на кінцевій станції - кнопку «Стоп». Додаток розрахує кращу вартість поїздки незалежно від маршруту і зміни видів транспорту. Якщо провідник запитує підтвердження квитка, потрібно натиснути кнопку «Показати квиток», і QR-код автоматично відобразиться в додатку.

Вперше в додатку діє опція weekly fare capping. Вона спрямована на залучення тих пасажирів, які вважають, що отримати сезонні квитки по зниженим тарифом можна тільки за умови їх завчасного придбання.

Додаток Fairtiq, розроблене однойменної швейцарською компанією, можна використовувати в Швейцарії і Ліхтенштейні, а також в австрійських містах Форарльберг, Лінц і в німецьких Геттінген і Галле 

28 Травня, 2020  00:01 Переглядів: 8 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту