Масштабну модернізацію залізничних підходів до трьох великих портів Польщі планують завершити до кінця 2021 року

Під загальним керівництвом оператора інфраструктури залізниць Польщі PKP PLK тривають будівельні роботи з модернізації залізничних підходів до трьох портів - у Гданську, Гдині та Сопоті. Проекти по Гданську та Гдині оцінюються в 2,6 млрд злотих (575,9 млн євро), 40% цих витрат будуть покриті за рахунок європейських фондів. Завершити всі проекти планується до кінця 2021 р

Повним ходом йдуть роботи на станціях, які обслуговують порт Гданськ, і почалася підготовка до укладання нових шляхів на території порту Гдиня. На станції Гданськ-Заспа-товаріві розібрані 23 км шляху і 50 стрілочних переводів, демонтована контактна мережа.

Демонтовані верхня будова колії та контактну мережу на ділянці між станціями Гданськ-Головний та Гданськ-Заспа-товаріві.

На вантажний станції Гданськ-Порт-Полнокни ведуться роботи по зміцненню земляного полотна, монтажу контактної мережі і укладанні нових шляхів, а також з облаштування телекомунікаційних та енергомереж, системи управління рухом.

Проект розвитку залізничної інфраструктури в порту Гданськ включає реконструкцію 70 км шляху, 13 залізничних переїздів і пішохідних переходів і заміну 221 стрілочного переводу. В рамках проекту будуть реконструйовані 3 мости, 2 віадука і 18 водопропускних споруд. Новий віадук з примикає автодорогою побудують над коліями станції Гданьск- Кашубський канал.

У порту Гдиня ведуться дренажні роботи, а також облаштування систем водопостачання і каналізації. Демонтуються стара повітряна контактна мережа і системи управління рухом поїздів. Розібраний шлях загальною довжиною близько 54 км і майже 100 стрілочних переводів. Всього буде модернізовано 115 км залізничних колій, реконструйовано 13 км автодоріг, залізничний міст, два переїзди і два віадука.

Контракти в рамках проектів по модернізації залізничних підходів до портів Гданськ і Гдиня були підписані в 2019 р Контракт на виконання робіт по порту Гдиня оператор PKP PLK уклав з компанією Budimex, по порту Гданськ - з консорціумом Torpol-Intercor.

Завдяки цій великій інвестиційній програмі порти Гданськ, Гдиня, а також Сопот зможуть збільшити свій потенціал, обслуговувати поїзда набагато більшої довжини і значно скоротити витрати часу на вантажно-розвантажувальні операції

28 Травня, 2020  00:01 Переглядів: 6 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту