Німеччина надасть інжинірингові та консалтингові послуги залізницях Індії

Кабінет міністрів Індії схвалив підписаний в лютому 2020 р протокол про наміри між міністерством залізничного транспорту країни і німецькою компанією DB Engineering and Consulting, спрямований на технологічне співробітництво в залізничному секторі. Документ охоплює сферу вантажних перевезень (у тому числі прикордонні і автомобільні перевезення та логістичні операції), пасажирський комплекс (високошвидкісний транспорт, приміські та міжнародні повідомлення), а також будівництво і управління інфраструктурою (включаючи виділені вантажні коридори та розвиток пасажирських станцій). DB Engineering and Consulting входить до складу залізниць Німеччини (DB).

Реалізація протоколу про наміри буде також сприяти формуванню сучасної конкурентоспроможної організаційної та управлінської структури залізниць Індії, впровадження інформаційних технологій в основну і комерційну діяльність. Передбачені розвиток технологій діагностики для прогнозування технічного обслуговування і ремонту з урахуванням фактичного стану, надання допомоги в організації курсування приватних поїздів, а також співробітництво в інших сферах, яку сторони вважатимуть за доцільне.

Міністерство залізничного транспорту Індії уклало також ряд угод про співпрацю з урядами і залізничними адміністраціями різних країн з метою розвитку високошвидкісних повідомлень і великовагового руху, підвищення швидкості поїздів на діючих лініях, створення станцій світового рівня і модернізації інфраструктури

29 Травня, 2020  00:01 Переглядів: 4 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту