Південно-Західна залізниця заявляє про системне накладання сторонніх предметів на перегоні Боярка-Вишневе з метою умисного створення загрози безпеки руху поїздів

В останні дні на Південно-Західній залізниці почастішали випадки виявлення сторонніх предметів на залізничних коліях на перегоні Боярка-Вишневе, які створили пряму загрозу безпеці руху поїздів та завдали пошкоджень рухомому складу.

Так, 9 листопада на перегоні Боярка-Вишневе на 875 км ПК4 о 19:21 через шлакоблоки, залишені на колії, машиністу поїзду №772 сполученням Хмельницький-Київ довелося застосувати екстрене гальмування. Проте наїзду на сторонній предмет уникнути не вдалося. У результаті пошкоджено пісочну трубу, а сам поїзд було затримано на 7 хв.

У цей же день, на тому ж перегоні, на 875 км ПК10 вже о 20:36 через каміння на колії екстрено гальмував поїзд №748 сполученням Тернопіль-Київ. Внаслідок наїзду на каміння пошкоджено наметільник. Затримка поїзда склала 16 хв.

10 листопада вже на 876 км ПК5 цього перегону приблизно о 18:56 машиніст поїзда №81 сполученням Київ-Ужгород застосував екстрене гальмування через мішок з піском на колії. Через наїзд на сторонній предмет сталося роз’єднання гальмівних рукавів між першим та другим, шостим та сьомим вагонами. На щастя, локомотив та вагони не пошкоджені. Поїзд було затримано на 10 хв, а також на 7 хв електропоїзди, які прямували за пасажирським поїздом.

А вже о 20:10 цього дня на 877 км ПК3 перегону при прямуванні електрички №6036 було виявлено накладені на колії колоди.

11 листопада о 18:27 на 882 км ПК5 перегону Васильків-Боярка машиніст поїзда №74 сполученням Львів – Москва застосував екстрене гальмування через колоду на рейках. У зв’язку з наїздом на накладений сторонній предмет пошкоджено наметільник. Поїзд затримано на 7 хв.

Про усі випадки було повідомлено правоохоронні органи. Ведеться розслідування.

Південно-Західна залізниця розглядає факти залишення сторонніх предметів на цьому перегоні як факт диверсії та умисного створення загрози безпеці руху поїздів. За подібні злодіяння передбачено відповідальність за ст. 109 Кодексу України про адміністративні порушення – штраф від 10 до 30 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та ст. 277 Кримінального кодексу України – штраф від 50 до 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або позбавлення волі до 3 років (а у разі загибелі людей до 15 років).

Південно-Західна залізниця закликає громадян не залишати сторонніх предметів на залізничних коліях, адже це може призвести до тяжких наслідків, які можуть зашкодити життю та здоров’ю пасажирів.
16 Листопада, 2015  15:06 Переглядів: 373 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту