У відборі контрагента з організації харчування у швидкісних поїздах беруть участь 9 компаній, – Марчін Целеєвський

Свої пропозиції та пакет документів на участь у відборі контрагента з організації харчування пасажирів поїздів Інтерсіті та Інтерсіті+ надіслали 9 компанії. Оцінка відповідності кваліфікаційним вимогам триватиме до 14 травня 2020 року.

 

Як зазначив член правління АТ «Укрзалізниця» Марчін Целеєвський, цей відбір засвідчив, що співпрацювати з Укрзалізницею бажає багато учасників ринку. Їхні побажання були враховані при підготовці технічних вимог для максимальної прозорості та об’єктивності.

«Ми надзвичайно прозорі і це підтвердив ринок – 9 компаній подали  свої пропозиції для відбору. Така велика конкуренція дає впевненість, що ми отримаємо краще співвідношення ціни та якості для наших пасажирів. Сподіваємося, що цей відбір стане стартовою точкою для нових великих проектів», – зазначив Марчін Целеєвський.

Після оцінки відповідності кваліфікаційним критеріям, будуть одночасно відкриті конверти з комерційними пропозиціями учасників. Процедура розкриття  транслюватиметься  онлайн у мережі Інтернет.

Нагадаємо, що раніше усім зацікавленим компаніям було забезпечено доступ до рухомого складу УЗШК, а також надано вичерпну інформацію про технологію роботи.

7 Травня, 2020  17:12 Переглядів: 17 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту