На Південній залізниці проводять рейди для перевірки дотримання карантинних вимог у приміських поїздах

З 20 червня у регіональній філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» працівники господарства приміських пасажирських перевезень разом зі стрільцями воєнізованої охорони перевіряють наявність засобів індивідуального захисту та їх використання у пасажирів і персоналу.


Так, під час рейду у разі виявлення пасажира в приміському поїзді без захисної маски залізничники роблять зауваження та рекомендують одягати захисні засоби, дотримуватися соціальної дистанції у вагоні і займати місця тільки для сидіння. Також проводяться роз’яснювальні бесіди щодо профілактики захворюваності на COVID-19.

У разі незгоди пасажира скористатися захисною маскою, локомотивна бригада змушена зробити зупинку поїзда та викликати на місце наряд Національної поліції, оскільки дані дії передбачають притягнення до адміністративної відповідальності.

Наразі в межах обслуговування регіональної філії «Південна залізниця» щодобово курсує 156 приміських поїздів. З 24.06.2020 розпочнеться курсування ще 23 приміських поїздів.

З метою дотримання протиепідемічних заходів безпеки щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції під час здійснення приміських залізничних перевезень, проводяться дезінфекційні заходи у рухомому складі в пунктах обороту. На вокзалах та електропоїздах постійно озвучується актуальна інформація про дотримання рекомендацій МОЗ.

Лише свідоме ставлення пасажира та неухильне дотримання рекомендацій МОЗ при користуванні залізничним транспортом гарантуватиме безпеку проїзду залізницею.

23 Червня, 2020  14:07 Переглядів: 8 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту