Миколу Іванініва призначено в.о. члена правління АТ «Укрзалізниця»

Кабінет Міністрів України 15 липня призначив Миколу Іванініва виконувачем обов’язків члена правління АТ «Укрзалізниця».

 

Микола Іванінів долучився до команди Укрзалізниці у травні 2019 року та працює на посаді директора з економіки і фінансів.

Він має ґрунтовну міжнародну практику роботи на керівних посадах на позиції директора з фінансів.

З 2014 року Микола Іванінів займав посаду директора та члена правління AXA Україна (входить до міжнародної групи страхових та інвестиційних компаній AXA Group з головним офісом у Парижі).

У 2013-2014 роках працював фінансовим директором у компанії «Датагруп» — всеукраїнський оператор зв'язку для бізнесу та будинків.

У різні роки займав посади віце-президента з фінансів та адміністрування RISE Group, фінансового директора в страховій компанії ALICO та керуючого казначейством Kraft Foods EEMEA HQ.

З 2005 року Микола Іванінів — член Асоціації дипломованих сертифікованих бухгалтерів. За версією журналу SBR, у 2018 році увійшов до топ-5 фінансових директорів України. Закінчив Тернопільську академію народного господарства, факультет Міжнародного бізнесу та управління.

Крім того, Уряд прийняв рішення звільнити з посад членів правління Ремігіуша Пашкевича та Марчіна Целеєвського. Укрзалізниця висловлює щиру подяку вказаним менеджерам за проведену роботу з розвитку залізничної галузі.

Зокрема, під керівництвом Ремігіуша Пашкевича реалізовані важливі інфраструктурні проєкти: у травні 2018 року був відкритий регулярний рух поїздів через новозбудований двоколійний Бескидський тунель у Карпатах, який з’єднує Україну з країнами Євросоюзу. Він став наймасштабнішим інфраструктурним проєктом, реалізованим в Україні за останні десятиліття. Також було запущено рух швидкісного експреса між станцією Київ-Пасажирський та Міжнародним аеропортом «Бориспіль». Крім того, під керівництвом Ремігіуша Пашкевича було проведено електрифікацію дільниці Потоки — Золотнишине. Разом із цим менеджер провів велику роботу з пошуку та залучення інвестицій у розвиток та оновлення інфраструктури Укрзалізниці.

Під керівництвом Марчіна Целеєвського розпочато масштабну реформу пасажирської вертикалі, впроваджено низку проєктів та послуг.

Укрзалізниця бажає Ремігіушу Пашкевичу та Марчіну Целеєвському успіхів у подальшій роботі й нового досвіду.

15 Липня, 2020  12:20 Переглядів: 11 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту