Укрзалізниця найближчим часом отримає 18 пасажирських вагонів вітчизняного виробництва, — Іван Юрик

Укрзалізниця продовжує оновлювати парк пасажирських вагонів. Уже найближчим часом компанія отримає 18 пасажирських вагонів вітчизняного виробництва. Про це повідомив в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик.


«Наше завдання — максимально оновити парк. Що для цього потрібно? Очевидно, гроші. Ми працюємо з Урядом щодо бюджетного фінансування закупівлі пасажирського складу. Нарешті за роки існування Укрзалізниці буде встановлений фундаментально правильний принцип фінансування державою пасажирських перевезень — соціально значимої функції, яку ми виконуємо. А компанія буде направляти свої ресурси на оновлення інфраструктури й локомотивного парку», - констатував очільник Укрзалізниці.

Крім того, Іван Юрик зазначив, що Укрзалізниця разом із Міністерством інфраструктури та урядом розробляє середньострокову та довгострокову програму оновлення пасажирських вагонів. «Щороку для збереження існуючого пасажиропотоку нам потрібно оновлювати парк хоча б на 100 вагонів. Але в цьому питанні ми потребуємо фінансового вкладу держави», — зазначив керівник Укрзалізниці.

29 Липня, 2020  14:10 Переглядів: 4 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту