Володимир Жмак відвідав Київський електровагоноремонтний завод та

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак ознайомився з виробничими потужностями Київського електровагоноремонтного заводу та оглянув модернізований на підприємстві електропоїзд. Уже незабаром він перевозитиме пасажирів у сполученні Київ —Фастів.

 

Модернізований електропоїзд складається з 8 вагонів. У ході виконання ремонту у вагонах було встановлено сучасні дивани з покращеними ергономічними властивостями, оновлено вікна та туалети. Крім того, облаштовано нову систему зв’язку між пасажиром та машиністом, встановлено прожектори й буферні ліхтарі на діодній основі. Високовольтні апарати, які раніше використовувалися виробництва Російської Федерації, замінені на продукцію українського виробника. Також встановлена сучасна пожежна сигналізація, відеонагляд тощо.

«Завдяки зусиллям працівників заводу вже сьогодні регіональна філія «Південно-Західна залізниця» отримала фактично новий електропоїзд. Загалом я задоволений якістю робіт, але ми маємо бути прогресивними та враховувати сучасні тенденції й потреби наших пасажирів. Також повинні покращувати зручності для машиністів рухомого складу. Це все має бути проаналізовано та враховано під час виконання подальших ремонтів електропоїздів», — зазначив Володимир Жмак.

Крім того, за словами керівника компанії, Укрзалізниця має детально вивчити питання виготовлення вітчизняних електропоїздів на потужностях КЕВРЗ. «Я знаю, що у заводу вже є напрацювання в цьому напрямку, і ми їх маємо детально вивчити. Компанія потребує масштабного оновлення парку приміських поїздів. Локалізація їх виробництва на нашому підприємстві дозволить розвивати машинобудівну галузь країни, збільшувати ВВП країни та забезпечити наших працівників роботою», — розповів Володимир Жмак.

У ході візиту на підприємство очільник компанії оглянув виробничі потужності заводу, проінспектував процес ремонту електропоїздів та ознайомився з продукцією виробництва заводу.

17 Вересня, 2020  00:01 Переглядів: 6 Друк
© 2020 | Support by Dmytro S. Zaburmeha ©2018 | Всі права захищені
Матеріали сайту не можуть бути використані частково чи повністю без письмової згоди авторів сайту